Site Loader

Czy możemy coś powiedzieć o swojej pierwszej miłości? Może jesteśmy na takim etapie, że ta pierwsza miłość jest dopiero przed nami? A może mamy już tyle lat, że pierwsza miłość jest dla nas bardzo mglistym wspomnieniem? Czy pierwsza miłość nadal trwa i właśnie świętują którąś rocznicę małżeństwa? Wszystko jest możliwe. Nigdzie raczej nie spotykamy się ze stwierdzeniem druga, trzecia, czwarta miłość. Wszyscy raczej mówią o tej pierwszej, ponieważ zostawia ona w naszym życiu zawsze bardzo ważny ślad. O takiej właśnie pierwszej miłości pisze Jenny Han w książce “Zawsze i na zawsze. Chłopcy. Tom 3” (https://www.taniaksiazka.pl/zawsze-i-na-zawsze-chlopcy-tom-3-jenny-han-p-1290318.html).

Finał serii

Kto jeszcze nie poznał całej serii, to koniecznie powinien nadrobić te zaległości. W głównej mierze całość dedykowana jest młodym kobietom, które dopiero wkraczają w dorosłe życie. Jednak również starsze panie lub mężczyźni (w różnym wieku) również mogą zapoznać się z tymi trzema książkami. Aby móc spokojnie poznać finałowe losy dwójki głównych bohaterów należy poznać część pierwszą i drugą, aby wszystko nabrało większego sensu. Jenny Han znana jest z takich książek, jak “Lato”, “Shug”, “Ból za ból”. Jednak dopiero po tym jak powieśc pt. “Do wszystkich chłopców, których kochałam” doczekała się ekranizacji więcej osób zechciało zapoznać się z jej twórczością. Nic dziwnego, ponieważ jest to absolutny hit, który zapewni czytelnikom wiele wspaniałych i często nawet wzruszających chwil. Cóż tym razem czeka na Larę Jean i jej chłopaka Petera Kavinskiego? Dopiero doszli przecież do ładu ze swoim związkiem po kilku bardzo burzliwych wydarzeniach.

Pierwsza miłość

Lara uświadamia sobie, że już niedługo oboje będą musieli stanąć przed tym co ma się stać z ich związkiem. Wszystko przez to, że Ci młodzi ludzie wybierają się na uczelnie. Na dodatek każde z nich dostaje się na studia w miejscowościach bardzo odległych od siebie. Czy odległość będzie służyła ich związkowi? Czy będą za sobą na tyle tęsknić, że ich miłość przetrwa? Czy jednak Lara powinna zastosować się do rady siostry, która jasno mówi, że na studia powinno się iść bez zbędnego bagażu, czyli bez chłopaka – tak jak ona właśnie zrobiła. Dziewczyna zerwała z chłopakiem i ruszyła na studia. Jednak czy starsza siostra tak naprawdę jest zadowolona z tej decyzji? Czy nie tęskni? Lara kocha Petera jednak czuje, że coś między nimi znowu zaczyna się psuć. Czy może to matka chłopaka, który chce aby jej syn skupił się na karierze sportowca a nie na dziewczynie? Czy Peter pokaże, że jednak mu zależy? “Zawsze i na zawsze. Chłopcy. Tom 3” to zaskakujący i bardzo wzruszający finał serii opowiadający o pierwszej miłości.

School obraz autorstwa Racool_studio - www.freepik.com

Post Author: Andrzej